Biuro Obsługi Klienta - Kontakt z nami

BL SYSTEM Łukasz Belski


ul.Tarnowska 119
33-300 Nowy Sącz
tel: +48 18 444 34 34
fax: +48 18 444 34 33
e-mail: bl-system@bl-system.pl
www.bl-system.pl

NIP: 678-185-52-99 REGON:357377797
Numer konta: Raiffeisen Bank Polska 03 1750 0012 0000 0000 1051 0775


Godziny otwarcia:

Pn-Pt 8-17
Sob 8-14

DZIAŁ SPRZEDAŻY MASZYN DO PRZYGOTOWANIA DREWNA OPAŁOWEGO I MASZYN LEŚNYCH:

Łukasz Belski tel. 606-288-181 e-mail: lukasz@bl-system.pl 

Maciej Frączek tel. 608-698-300 e-mail: maciej@bl-system.pl 

Adam Tomasiak tel. 726-013-300 e-mail: adam.tomasiak@bl-system.pl

Mateusz Tokarczyk tel. 726-808-400 e-mail: mateusz.tokarczyk@bl-system.pl

SERWIS:

Mirosław Grubarczyk tel.608-069-500 e-mail: serwis@bl-system.pl
Marcin Nieć tel.726-023-300 e-mail: marcin.niec@bl-system.pl

SPRZEDAŻ MASZYN OGRODOWYCH:

tel.608-698-400
Daniel Rolka e-mail: daniel.rolka@bl-system.pl
Michał Karwala, email: michal.karwala@bl-system.pl


SERWIS MASZYN OGRODOWYCH:

tel.726-808-300

Janusz Smoleń: e-mail: janusz.smolen@bl-system.pl
Henryk Szkaradek: e-mail: henryk.szkaradek@bl-system.pl

KSIĘGOWOŚĆ:

Małgorzata Belska tel.606-667-171 e-mail:malgorzata@bl-system.pl


TRANSPORT:

tel.726-033-300
Jolanta Antoniuk-Pawlikowska e-mail: jolanta@bl-system.pl
Magdalena Śmierciak e-mail: magdalena.smierciak@bl-system.pl


SPRZEDAŻ MASZYN OGRODOWYCH-ODDZIAŁ GORLICE

ul.11 listopada 21
38-300 Gorlice
tel.726-808-200

e-mail: gorlice@bl-system.pl

Godziny otwarcia:
Pn-Pt: 8-17
Sob: 8-14

Kontakt z nami

Wyślij wiadomość

 

Wszelkie pytania dotyczące produktów i zamówień

Jeśli pojawił się problem techniczny na tej stronie