Kategorie

Kontakt

BL SYSTEM Łukasz Belski

ul. Tarnowska 119
33-300 Nowy Sącz
tel: +48 18 444 34 34
e-mail: bl-system@bl-system.pldokumenty@bl-system.pl


NIP: 678-185-52-99 REGON:357377797
Numer konta: BNP Paribas 03 1750 0012 0000 0000 1051 0775

DZIAŁ SPRZEDAŻY MASZYN DO PRZYGOTOWANIA DREWNA OPAŁOWEGO I MASZYN LEŚNYCH:

Godziny otwarcia:

Pn-Pt 8:00-16:00
Sob nieczynne

Łukasz Belski tel. 606-288-181 e-mail: lukasz@bl-system.pl

Maciej Frączek tel. 608-698-300 e-mail: maciej@bl-system.pl                                                                                                      

Michał Żuchowicz tel. 726-013-300 e-mail: michal.zuchowicz@bl-system.pl 

SPRZEDAŻ MASZYN OGRODOWYCH:

Godziny otwarcia:

Pn-Pt 8:00-18:00  
Sob 8:00-14:00
Niedziela - nieczynne

tel. 608-698 400

Leszek Kierczak e-mail: leszek.kierczak@bl-system.pl

Iwona Zielińska e-mail: iwona.zielinska@bl-system.pl                                                                                                                                                                                                                                                                  

BL SYSTEM Łukasz Belski -ODDZIAŁ GORLICE

ul.11 listopada 21
38-300 Gorlice

tel. 726-808-200
e-mail: gorlice@bl-system.pl

Godziny otwarcia:

Pn-Pt: 8:00-17:00
Sob: 8:00-14:00
Niedziela - nieczynne

KSIĘGOWOŚĆ:

dokumenty@bl-system.pl

faktury@bl-system.pl

tel. 606-667-171

Małgorzata Belska 

TRANSPORT:

tel. 726-033-300

Adrian Sajdak e-mail: adrian.sajdak@bl-system.pl

Michał Myśliński e-mail: michal.myslinski@bl-system.pl

SERWIS MASZYN OGRODOWYCH:                                                                                                                                                                                

Krzysztof Belski tel. 726-808-300 e-mail: krzysztof.belski@bl-system.pl

SERWIS MASZYN LEŚNYCH:

tel. 726-023-300                                                                                                                                                                                 

                                                                                  

SPRZEDAŻ ALLEGRO:

tel. 608-069-500

Oliwia Pacholarz e-mail: oliwia.pacholarz@bl-system.pl

Masz pytania do Nas? Wypełnij poniższy formularz.



Proszę czekać, trwa wysyłanie formularza.